narrow default width wide
colour style colour style colour style colour style
Czym wypełnić wolny czas? PDF Drukuj Email

28.10.2011

 

Jak sobie radzić z... nudą?

 

Nuda, czy coś takiego w ogóle istnieje w naszym przepełnionym rozrywkami świecie?

 

Cóż, każdemu z nas czasem towarzyszy pustka czy czarna dziura. I co mamy wtedy robić, czym się zająć, aby nasze życie wróciło do błogiej równowagi? Oto kilka propozycji na zabicie nudy.

Może zawsze chciałeś zapisać się na kurs tańca lub kurs językowy? A może lubisz pstrykać zdjęcia? Idź więc na długi spacer i fotografuj otaczający cię świat, wyślij zdjęcia na jakiś konkurs, a może coś wygrasz.

Każdy posiada jakiś talent czy zdolności. Wykorzystaj to i rozwijaj się, a na pewno to zaprocentuje w przyszłości.

Zadzwoń do przyjaciela i zorganizujcie coś wspólnie. Razem nigdy nie będziecie się nudzić  W grupie raźniej.

A może książka byłaby twoim lekarstwem na nudę. Przypomnij sobie, kiedy ostatni raz dobrowolnie sięgnąłeś po książkę. Dawno, więc chyba nadszedł czas na odwiedzenie biblioteki. Pamiętaj, że czytając – dojrzewamy, intensyfikujemy nasze życie.

Popracuj nad sobą. Idź na basen lub siłownię, albo zwyczajnie na spacer. Każdy rodzaj aktywności fizycznej doda ochoty do życia, a nuda zniknie w oka mgnieniu.

 

Najgorszą rzeczą w życiu czlowieka jest nuda. Aby ją pokonać trzeba robić coś, co nas interesuje, czy coś, co lubimy robić. Nasze życie nie ma sensu jeżeli większość czasu marnujemy. Gdzieś słyszałam, że inteligentni ludzie się nie nudzą i coś w tym musi być.

Justyna Lasek

 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież