narrow default width wide
colour style colour style colour style colour style
Wokalne talenty - Milena Walosik PDF Drukuj Email

 

 

Prezentujemy poniżej próbki możliwości wokalnych Mileny Walosik oraz wywiad, jakiego udzieliła naszemu portalowi.

 

 

 

 

 

Nie zawieść siebie

 

Dwie na jedną, czyli Justyna Lasek i Dominika Regiec, dziennikarki naszego portalu, przepytują Milenę Walosik, absolwentkę naszego liceum.

1. Ciemna i jasna strona Mileny Walosik...

Myślę, że mam wiele sprzeczności w sobie, choćby to, że jestem ambitna, ale i leniwa. Wiele rzeczy robię na ostatnią chwilę.

 

2. Na pewno pamiętasz swój pierwszy występ przed dużą publicznością. Jakie emocje Ci wtedy towarzyszyły?

Na pewno lekki stresik był odczuwalny. Prawdę mówiąc, to każdy większy występ dostarcza pewnego napięcia, które ciężko opisać. Wbrew pozorom jest to bardzo przyjemne uczucie, zwłaszcza kiedy na końcu słyszy się głośne brawa. Naprawdę wielka satysfakcja. Opłaca się "cierpieć" chwile przed, żeby potem poczuć się naprawdę wspaniale.

3. Kiedy zauważyłaś, że muzyka odgrywa w Twoim życiu jedną z najważniejszych ról?

Bardzo szybko. Właściwie to nie wiem kiedy, bo śpiewałam odkąd pamiętam. Jak prawie każda mała dziewczynka marzyłam o tym, żeby kiedyś śpiewać przed WIELKĄ publicznością i muszę przyznać, że moje marzenie z dzieciństwa się nie zmieniło, a więc chyba od zawsze śpiew odgrywał dla mnie jedną z najważniejszych ról.

4. Czy to, że mieszkasz w małej miejscowości ogranicza Twój artystyczny rozwój? A może raczej motywuje Cię do działania?

Na pewno ogranicza. W małych miejscowościach zazwyczaj ciężko znaleźć dobrych pedagogów, którzy by poprowadzili taką osobę jak ja - jeszcze wyżej. Z drugiej strony jest się bardziej wyróżnianym z tłumu, wielu ludzi cię zna, kojarzy i po pewnym czasie ma się taką swoją publiczność, która potrafi motywować.

5. Rodzina na pewno trzyma za Ciebie kciuki, czy często jesteś proszona o jakąś piosenkę podczas rodzinnych uroczystości?

Oj tak, często jestem w ten sposób męczona. Nie mogę powiedzieć, że lubię takie sytuacje. Jestem raczej typem samotniczki, która woli sobie pośpiewać w swoim pokoju, bez grona słuchaczy, ale rzeczywistość wygląda tak, że jak potrafi się coś robić, to trzeba to pokazywać wszem i wobec. A rodzina jest w tych działaniach najlepsza i nieustępliwa :)

6. Nie zawieść innych, czy nie zawieść samej siebie? Co jest dla Ciebie ważniejsze?

Bardzo ciekawe pytanie. Hmm... Nie zawieść siebie. Przede wszystkim siebie. Nie śpiewam dlatego, że rodzice mi każą, ale dlatego, że chcę i to czuję. Mam potrzebę piąć się wyżej i wyżej, aby spełnić w ten sposób życiowe plany. W dodatku jestem bardzo samokrytyczna, więc to siebie muszę usatysfakcjonować poprzez pracę i ćwiczenia. Lubię widzieć efekt swojej pracy, to chyba motywuje człowieka najbardziej, a nie opinia innych na swój temat.

7. Skąd czerpiesz muzyczne inspiracje?

To bardzo proste. Tak jak pewnie każdy, kto się zajmuje muzyką i czerpie inspiracje z emocji - tak i ja. Wtedy właśnie zaczynam tworzyć.

8. Czy masz jakieś inne pasje czy zainteresowania, które zupełnie nie łącza się z muzyką?

Hmm. Posiadam również zainteresowania plastyczne :)

9. Jak oceniasz ludzi startujących w np. "Szansie na sukces" czy "Mam talent" i czy nie myślałaś kiedyś o pójściu ich drogą?

Myślę, że każdy się łapie okazji jakich może, aby się wybić. Nie ma w tym nic dziwnego, wielu ludzi ma talenty, które chce jakoś wykorzystać, dlatego myślę, że taki program jak właśnie "Mam talent" jest świetnym "sprawdzianem" swoich możliwości. Co do "Szansy na sukces" to byłam na castingu, ale odpowiedzi z ich strony nie było. Swoją drogą słyszałam, że do niektórych osób zadzwoniono po kilku latach, więc nie robię sobie wielkich nadziei. Z resztą wszyscy wiedzą, jak to jest z tą "Szansą" :) dostają ją utalentowane osoby, ale i odważne babcie. To jest program rozrywkowy, więc poziom musi być bardzo zróżnicowany, aby można się było i pozachwycać i pośmiać.

10. Z sukcesem brałaś udział w wielu konkursach. Którą z nagród cenisz najbardziej i dlaczego?

Zależy, co znaczy dla kogoś wiele. Nie było ich więcej niż 10, ale zawsze miałam wyróżnienie albo byłam na podium, więc pewną satysfakcję mam. Bardzo cenię dwie wygrane: II miejsce w ogólnopolskim Jarmarku Podhalańskim oraz I miejsce w małopolskim konkursie POEZJI ŚPIEWANEJ, gdzie z resztą odbierałam nagrodę wraz z Panią profesor Wójcik. Było to wtedy naprawdę wielkie zaskoczenie, bo zupełnie się tego nie spodziewałam. Cenię sobie też tegoroczny występ w Piwnicy pod Baranami, który był nagrodą dla zwycięzców konkursu Talenty Małopolski.

11. Czy Twoje plany na przyszłość są związane z muzyką, show-biznesem?


Z muzyką tak, ale czy z show-biznesem to się okaże. Ostatnimi czasy zaczynam śpiewać klasykę, więc może kiedyś ktoś mnie usłyszy w operze, a niekoniecznie w programach muzyczno-rozrywkowych jak MTV, viva itd. ;) Czeka mnie dużo pracy, która wymaga wytrwałości. Aktualnie jestem wokalistką rockowego zespołu Seven Nation Army - nasza oficjalna strona można znaleźć na Myspace - zapraszam.

Dziękujemy za interesujący wywiad i życzymy dalszych sukcesów na artystycznej drodze.

Więcej zdjęć Mileny zobaczysz: tutaj.

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież